Arhiv novic in obvestil

Šolsko leto 2020/2021

sobota, 21. 11. 2020, 11:44, objavila Sabrina Barbarič

Spoštovani starši/skrbniki!

Obveščamo vas, da bosta v ponedeljek, 23. 11. 2020, zaradi izpada elektrike kosilo v šoli in prehrana v vrtcu temu prilagojena.

Prosimo za razumevanje. Hvala.

Vse dobro in lep pozdrav,
Sabrina Barbarič, organizatorka šolske prehrane

Brezplačno predavanje Zakaj in kako se igrati s svojim otrokom

torek, 17. 11. 2020, 13:26, objavila Jesenja Slana

Spoštovani starši.

Vabimo vas na brezplačno predavanje, ki ga organizira IC Pika z naslovom Zakaj in kako se igrati s svojim otrokom, ki bo v ponedeljek, 30. novembra 2020, od 17.00 do 18.30.

Predavanje bo potekalo po spletu, v orodju ZOOM. Prijavljeni bodo na e-naslov prejeli povezavo do predavanja in navodila kako se prijavijo v orodje ZOOM. Za udeležbo na predavanju potrebujete računalnik in dostop do interneta.

Delo v tednu od 9. 11. 2020 naprej

petek, 6. 11. 2020, 10:49, objavil Aljoša Bradač

Spoštovani starši in skrbniki!

Vlada RS je zaradi trenutnih epidemioloških razmer v državi v četrtek, 5. 11. 2020 sprejela sklep, s katerim je za 7 dni podaljšala uporabo omejitev, določenih v Odloku o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolski zavodih.

Vrtec Benedikt bo v skladu z Odlokom Občine Benedikt tudi v prihodnje deloval v zmanjšanem obsegu in zagotavljal varstvo za tiste otroke, katerih starši morajo nujno opravljati delo na delovnem mestu in lahko to dokažejo s potrdilom delodajalca (tedensko).

Do varstva niso upravičeni starši, ki lahko varstvo zagotavljajo sami (delo od doma, čakanje na delo, varstvo otroka ...).

Prijave zbiramo na e-naslovu vrtec@os-benedikt.si ali na tel. št. 040 646 653 (Nataša Golob).

Prosimo, da spremljate našo spletno stran, kjer vas bomo redno obveščali o dogajanju in spremembah.

Delo v tednu od 2. 11. 2020 do 8. 11. 2020

petek, 30. 10. 2020, 11:52, objavil Aljoša Bradač

Spoštovani starši in skrbniki!

Ministrica dr. Simona Kustec je v skladu s podaljšanjem ukrepov za preprečevanje širjenja virusa Covid-19, ki ga je včeraj sprejela Vlada RS, spremenila šolski koledar in jesenske počitnice podaljšala do 8. 11. 2020. Do takrat bodo vsi učenci OŠ Benedikt doma, pouka ne bomo izvajali, predlagamo pa, da otroci ohranjajo psihofizično kondicijo (gibanje, branje, gledanje izobraževalnih oddaj (Infodrom) in podobno).

Vrtec Benedikt bo v skladu z Odlokom Občine Benedikt deloval v zmanjšanem obsegu in zagotavljal varstvo za tiste otroke, katerih starši morajo nujno opravljati delo na delovnem mestu in lahko to dokažejo s potrdilom delodajalca.

Obvestilo o izrednih razmerah

petek, 23. 10. 2020, 13:56, objavil Aljoša Bradač

Spoštovani starši,

obveščamo vas, da bo od ponedeljka, 26. 10. 2020, Vrtec Benedikt ZAPRT iz razloga zajezitve širitve koronavirusa.

Od ponedeljka, 26. 10. 2020, bomo v dogovoru z Občino Benedikt organizirali varstvo za otroke staršev, ki zaradi službenih dolžnosti ne morejo zagotoviti varstva za svoje otroke.

Sprejemali bomo le zdrave otroke, ki ne bodo kazali znakov obolelosti s Covid-19 (vročina, izcedek iz nosa, kašelj, obolelo grlo, utrujenost, slabo počutje itd.).

V primeru, da je eden od staršev doma (porodniška, bolniška, dopust, brezposeln, možnost varstva zaradi dela na domu ipd.), naj OTROK ostane DOMA.

Da bomo IZREDNO DEŽURSTVO pod POSEBNIMI POGOJI lažje organizirali, vas prosimo, da nas obvestite o PRISOTNOSTI vašega otroka na e - naslov vrtec@os-benedikt.si ali na tel. št. 040 646 653 (Nataša Golob) do sobote, 24. 10. 2020, do 20.00.

Prosimo vas, da z VSO SKRBNOSTJO presodite, ali vrtec zares potrebujete ali lahko otroka kljub vsemu zaupate v drugo varstvo.

Prosimo, da upoštevate naša navodila in pravila, v okviru katerih bomo delovali v kriznih razmerah.

O vseh nadaljnjih informacijah in ukrepih vas bomo obveščali preko naše spletne strani.

Za nujne primere vam je na voljo tel. št. 051 622 830 (Aljoša Bradač).

HVALA ZA RAZUMEVANJE, SREČNO IN ZDRAVO!

Ravnatelj: Aljoša Bradač

Pogovorne urice

petek, 9. 10. 2020, 13:02, objavila Nataša Golob

Spoštovani starši oziroma skrbniki,

vabimo vas na pogovorne urice, ki bodo potekale v torek, 13. 10. 2020, za oddelke SONČKOV, MEHURČKOV, LUNIC IN ŠKRATOV ter v sredo, 14. 10. 2020, za oddelke OBLAČKOV, ZVEZDIC, PALČKOV IN METULJČKOV.

Pogovorne urice bodo potekale v oddelku vašega otroka od 16. 30 naprej.

Zaradi ohranjanja varnega – zdravega okolja, katerega del so tudi vaši otroci, in upoštevanja navodil NIJZ za preprečevanje širjenja korona virusa, Vas vljudno prosimo, da svoj prihod najavite po domofonu oddelka in v vrtec vstopate posamezno ob uri, ki vam je bila dodeljena ob prijavi.

Obvezna je uporaba mask, razkuževanje rok in vzdrževanje varnostne razdalje.

Z veseljem vas pričakujemo.

Strokovni delavci vrtca