Vizija vrtca

Ustvarjamo spodbudno, prijazno in zdravo okolje,

kjer je VSAK opažen in sprejet.

Otroci, zaposleni in starši,

raziskujemo nove poti, sprejemamo novosti;

omogočamo otrokom uspešno vzgojo in izobraževanje ter zdravo in srečno

otroštvo.

Vsi skupaj, otroci in odrasli vrtca, se učimo ter ustvarjamo lepši in boljši svet, v katerem odraščajo srečni in zdravi otroci.

Staršem pomagamo pri vzgoji otrok ter jih spodbujamo k aktivnem sodelovanju in s tem k bogatenju našega dela. Nudimo jim pomoč pri celoviti skrbi za otroka, izboljšanju kvalitete življenja družine ter ustvarjanje pogojev za vsestranski otrokov razvoj.

Naša temeljna naloga je,da otrokom ponudimo prijetno in kvalitetno bivanje v vrtcu,ki je predpogoj za vseživljenjsko učenje in razvijanje vseh otrokovih potencialov.

Vsak delavec je pomemben član kolektiva, ki s svojo edinstveno osebnostjo in energijo prispeva pomemben delež v rasti, razvoju, kvaliteti in kakovosti medsebojnih odnosov in življenja v instituciji – kot uresničevanje vizije.

POHVALA JE KOT PTIČJE PERO.
TU IN TAM KAKŠNA POHVALA IN OTROCI BODO DOBILI KRILA.

(P. BOSMAN)