Zaključek projekta Pasavček in obisk policista

objavljeno: 8. apr. 2016 07:51 avtor: Simona Lorenčič   [ posodobljeno 8. apr. 2016 07:57 ]

Spoštovani starši, skrbniki,

bliža se zaključek projekta Pasavček, v katerega so bili aktivno vključeni otroci od 4. leta starosti dalje (Sončki, Mehurčki in Oblački - samo otroci od 4. leta starosti dalje). Ob tej priložnosti bo naš vrtec obiskal rajonski policist, g. Danilo Juršnik, ki nam bo povedal nekaj o samem poklicu policista, o varni hoji in vožnji ter nam spregovoril nekaj besed o zaključku projekta Pasavček.

Obiskal nas bo v torek, 12. 04. 2016, ob 9.30 uri, po zaključku programa Kolesarčki, kateri se vsebinsko dopolnjuje in nadgrajuje s projektom Pasavček.
Obisku se bodo pridružili tudi vsi ostali otroci vrtca.