ŠOLSKO LETO 2015/2016 IN UVAJANJE NOVINCEV

objavljeno: 26. avg. 2015 09:14 avtor: Simona Lorenčič   [ posodobljeno 26. avg. 2015 09:15 ]
Spoštovani starši, skrbniki...

pred nami je novo šolsko leto 2015/2016 in kmalu bo konec "počitnic".

Zadnji teden v avgustu poteka v vrtcu uvajanje otrok novincev v vrtec Benedikt. Starši imate tako možnost postopnega uvajanja otroka v vrtec, spoznavanje vrtca in strokovnega pedagoškega osebja, sodelovanja, druženja in izmenjavanja koristnih informacij in napotkov za nov začetek, tako za Vas, kot tudi za Vašega otroka. Uvajanje je za otroka zelo pomembno, saj mu moramo zagotoviti dovolj časa, da bo lahko spoznal vse okoli sebe in predvsem "ritem" vrtca kot rutino, ki ga bo spremljala celo šolsko leto in vsa nadaljnja leta v vrtcu.

Želimo Vas sproščeno in umirjeno uvajanje Vaših otrok v naš vrtec.

Hvala, da nam zaupate Vaše otroke, ki bodo kmalu tudi naši.

Potrudimo se vsi skupaj, saj je vredno!

Vstopite v naš vrtec… VRTEC BENEDIKT.