DAN ŠOLE

objavljeno: 30. mar. 2018 06:31 avtor: Nataša Golob   [ posodobil 5. apr. 2018 05:33 Osnovna šola Benedikt ]

OBVESTILO O DNEVU OŠ BENEDIKT

Spoštovani starši oziroma skrbniki.

7. 4. 2018 bomo obeležili že 9. dan šole OŠ Benedikt. Ta dan je namenjen  dobrodelni prireditvi, ki bo ob 15.00 uri v športni dvorani Benedikt. Program za prireditev pripravljajo učenci OŠ in otroci iz vrtca.

Izkupiček zbranih prostovoljnih prispevkov je namenjen šolskemu skladu.

Na prireditvi se bodo s plesno točko predstavili otroci iz oddelka ZVEZDIC, MEHURČKOV,  OBLAČKOV IN SONČKOV.

Vsi nastopajoči otroci iz vrtca se bodo zbrali ob 14.45 uri v  učilnicah šole (pritličje), kjer jih bodo pričakali njihovi vzgojitelji. Skupaj z njimi bodo odšli na prireditev in jo po zaključeni plesni točki tudi do konca spremljali na pripravljenem mestu za naše otroke. Vas starši pa vljudno prosimo, da otroke prevzamete po končani prireditvi v učilnicah, kjer ste jih predali vzgojiteljem.

Lep pozdrav,

Aljoša Bradač, mag. posl. ved