Uvodna misel

Dragi otroci, spoštovani starši ter delavke in delavci vrtca

Ljubezen do otrok je krožni odnos, nekakšno vzajemno spodbujajoče razmerje v družini. Čim več boste dajali, tem več boste dobivali in čim več boste dobivali, več boste želeli dati… Vzgoja otrok je eno izmed najbolj ustvarjalnih, najbolj dragocenih, a tudi najbolj podcenjevalnih del. Z vzgojo ustvarjate novega človeka, pomagate mu postati tak, kot bi po vašem človek moral biti  (P. Leach, Otrok od rojstva do šole, 1979).

Potrudimo se vsi skupaj, saj je vredno!

Vstopite v naš vrtec…                                                                                                                                                Aljoša Bradač, mag.posl.ved                                                  ravnatelj

KDO SMO - SPOZNAJTE NAS
Vrtec  posluje v sestavi z osnovno šolo pod imenom Osnovna šola Benedikt, enota Vrtec Benedikt.

Sedež: Šolska ulica 2, 2234 Benedikt

Telefon: 02 7295820

Telefaks: 02 7295821

E - pošta: info@os-benedikt.si

Spletna stran: http://www.os-benedikt.si

ENOTA VRTEC BENEDIKT

Sedež: Šolska ulica 8, 2234 Benedikt

Telefon: 02 7295826

RAVNATELJ: ALJOŠA BRADAČ

Telefon: 02 7295822

Pomočnica ravnatelja za vrtec: MOJCA KETIŠ

Telefon: 02 7295826

Če želite dodajati pripomočke, ki jih ne vidi nihče drug, morate bit prijavljeni.